حریم خصوصی

از آنجاییکه شاگو به عنوان یک مرجع راهنما جهت معرفی کالاها و خدمات و فروشندگان و تولید کنند گان آنها به عموم مردم فعالیت می نماید، اطلاعات دریافتی از کاربران در زمان ثبت نام که در برگیرنده کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می تواند باشد، شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه می باشد و این اطلاعات جهت برقراری ارتباط با کاربران و درج نظرات احتمالی آنان در سایت و ایجاد استعلام می باشد و سایر بازدیدکنندگان از سایت نیاز به درج هیچگونه اطلاعاتی نخواهند داشت.

در خصوص ثبت کسب و کارها در شاگو، با توجه به نیاز بازدیدکنندگان و کاربران به اطلاعات کسب و کارها جهت برقراری ارتباط با آنها، اطلاعاتی از قبیل نام کسب و کار، نام مدیریت، شماره تماس، ایمیل، آدرس وبسایت در صورت وجود، نشانی محل فعالیت و سایر اطلاعات (بصورت اختیاری) از کسب و کارها و صاحبان آن اخذ خواهد شد.

کلیه اطلاعات ثبت شده در سایت محرمانه تلقی می گردد و تا مادامی که بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور الزامی جهت ارائه و انتشار آن و در اختیار قراردادن اطلاعات به مراجع ذیصلاح قانونی وجود نداشته باشد، اطلاعات مذکور بجز اطلاعات عمومی مربوط به کسب و کارها که به منظور ارائه به بازدیدکنندگان در معرض عموم قراردارد، در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت.

در زمان ثبت نام و ثبت کسب و کار در شاگو کد تاییدی به منظور احراز هویت و صحت سنجی به شماره همراه درج شده بصورت پیامک ارسال خواهد شد که علاوه بر تکمیل فرآیند ثبت نام به منزله تایید ثبت نام نیز تلقی می گردد. سامانه پیامکی ارسال پیام شاگو به کاربران شماره 50003190 می باشد و در صورت تغییر از طریق کانال های ارتباطی و درج در وبسایت اطلاع رسانی می گردد.

صحت اطلاعات مندرج توسط استفاده کنندگان (اعم از کاربر عادی یا کسب و کار) در شاگو به عهده ثبت نام کنندگان می باشد و شاگو در اینخصوص مسئولیتی نخواهد داشت. تغییر احتمالی برخی اطلاعات غیر اساسی کسب و کارها از طریق پنل عضویت توسط مدیریت کسب و کار امکانپذیر است لذا تایید و انتشار آن پس از تایید شاگو انجام خواهد پذیرفت. لازم به ذکر است برخی اطلاعات مانند نام کسب و کار، دسته بندی فعالیت و تغییر شماره تماس و آدرس به عنوان اطلاعات اساسی تلقی می گردد و تغییر آنها تنها از طریق برقراری تماس تلفنی و تایید شاگو امکانپذیر خواهد بود و قابلیت ویرایش در پنل عضویت را ندارد.

همچنین کسب و کارها به منظور خرید و شارژ پنل عضویت می بایست اقدام به پرداخت مبلغ از طریق درگاه بانکی مندرج در شاگو نمایند و اطلاعات بانکی مربوط به تراکنش های مذکور تنها در جهت پرداخت وجه مورد استفاده قرار می گیرد و شاگو نسبت به برقراری امنیت سطح بالا در اینخصوص تمامی تلاش خود را بکار برده اما در صورت بروز سوء استفاده های احتمالی توسط شخص یا اشخاص ثالث متخلف از این اطلاعات مسئولیتی متوجه شاگو نخواهد بود.

با توجه به اینکه امکان درج نظر کسب و کارها و کالاها و خدمات توسط کاربران و همچنین ارسال استعلام خرید و پاسخ استعلام توسط کاربران (اعم از کاربر عادی و کسب و کارها) در شاگو فراهم گردیده است، کلیه نظرات و استعلام ها و پاسخ های مربوطه الزاما با تایید شاگو قابل درج و انتشار و ارسال خواهد بود و در صورت مشاهده هرگونه نظر یا مطالب مجرمانه یا خلاف عرف و قانون، شاگو حق حذف و عدم درج و ارسال آنرا برای خود محفوظ می دارد و حق پیگیری های بعدی قانونی نزد مراجع ذیصلاح را خواهد داشت.

در خصوص استعلام های خرید می بایست به این نکته اشاره کرد که استعلام ها فقط از طریق پنل کاربران به پنل کسب و کارهای انتخابی توسط کاربر پس از تایید شاگو ارسال خواهد شد و پاسخ آن نیز به پنل کاربر ارسال می گردد و در این خصوص کلیه اطلاعات کاربر محفوظ خواهد ماند.

شاگو از اطلاعات مندرج در سایت از قبیل امتیازهای ثبت شده و آمار بازدید کنندگان برای فروشندگان و کالا، به عنوان بخشی از موضوع فعالیت خود در جهت بهبود عملکرد و جذب مخاطب و ایجاد امکانی برای جذب مشتری توسط کسب و کارها و همچنین امکانی جهت مقایسه و ایجاد فضای مناسبتر برای کاربران جهت تصمیم گیری در خصوص خرید کالا و خدمات استفاده می نماید.

راه های ارتباطی شاگو از طریق تماس با شماره 22470924-021 و ارسال پیام به شماره واتس اَپ و یا تلگرام 09388866996 و یا عضویت در کانال های موجود در شبکه های اجتماعی مندرج در سایت می باشد که به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به کاربران محترم خواهد بود.
در صورت درخواست‌ اشخاص حقیقی و حقوقی جهت استفاده از حقوق حفاظت از داده ، شاگو مطابق با قوانین حریمخصوصی مندرج در فوق به آن پاسخ داده و همواره تمامی تلاش خود در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران را بکار خواهد گرفت. شاگو حق تغییر و بروز رسانی قوانین و مقررات را داشته و پس از تغییر، بلافاصله قوانین جدید جایگزین موارد قبلی گردیده و در همین قسمت منتشر می گردد و به اطلاع عموم خواهد رسید.